odborný dodavatel Investom, s.r.o.
INVESTOM, s.r.o.

Zateplení, fasádní kontaktní systémy dle výběru zákazníka, kontaktní systémy Weber, Caparol, Mamutherm, stavební práce.

zateplování, tmely, lepidla, veřejné osvětlení, velkoplošné displejebaner.gif, 1241 kB

Zateplování budov

Středisko zateplování budov bylo ve firmě Investom založeno v květnu 2006 jako samostatné středisko a jeho činnost je především zaměřena na dodávku a realizaci kontaktních zateplovacích systémů, fasád a drobných stavebních prací především v regionu zlínského kraje. Pracovníci střediska zateplování mají dlouholeté zkušenosti v tomto oboru.

zateplení - cihelný pásek

Od vzniku střediska do konce roku 2011 bylo realizováno přes 250 zakázek, především zateplování budov ve zlínském kraji, ale i v Brně, Třinci, nebo Praze.

Společnost Investom, s.r.o. nabízí provedení kontaktního zateplení fasád především rodinných domů, obytných objektů, ale i komerčních objektů. Nabízí také ostatní povrchové úpravy fasád včetně nátěru fasádními barvami.

Práce provádíme vlastními kvalifikovanými zaměstnanci a dlouhodobě spolupracujeme se stálým okruhem osvědčených subdodavatelů. Naši zaměstnanci i subdodavatelé jsou pravidelně školeni v technologiích zpracování materiálů. Vizitkou naší práce jsou reference a záruky, které na provedené dílo poskytujeme.

Jsme registrováni v programu zelená úsporám. V rámci tohoto programu vám zajistíme vypracování projektové dokumentace a samotnou realizaci - zateplení domu kontaktním zateplovacím systémem, zateplení střechy, zateplení sklepů, ale i výměnu oken.

V současnosti, kdy dochází každoročně k výrazným nárůstům výdajů za energie, získávají výrobky pomáhající energii uspořit stále větší význam.
V oblasti staveb domů je takovým výrobkem bezesporu zateplení obvodových plášťů kontaktním zateplovacím systémem, který zabezpečuje dosažení minimálních tepelných ztrát stavby a tím i snížení nákladů na vytápění.
Zateplovací systémy jsou velmi hospodárné. Celý systém je vždy smontován najednou, nevyžaduje žádné další investice a úspora energie se projeví okamžitě. Nejvíce energie se totiž spotřebuje na vytápění a pomocí zateplení kontaktním zateplovacím systémem lze dosáhnout mimořádných úspor. V průměru 20-25 % ceny energie.

Pracujeme s materiály renomovaných společností, především Saint – Gobain Weber Terranova, Caparol a Mamutherm. Všechny tyto společnosti patří k nejvýznamnějším dodavatelům vysoce kvalitních materiálů v oblasti kontaktního zateplovacího systému a dalších povrchových úprav fasád. Kvalita dodávaných produktů i našich služeb je pro naši společnost Investom důležitá stejně jako pro vás - našeho zákazníka.

Díky široké škále jednotlivých produktů nabízíme dodávku v mnoha variantách. Každý náš zákazník si může nechat vypracovat cenovou kalkulaci zdarma.

Náš osobní přístup k zákazníkovi je v dnešní uspěchané a hektické době příjemnou nadstavbou z naší strany a spokojení zákazníci jsou pro nás znakem serióznosti a dobře provedené práce.

V nabídce firmy Investom s.r.o. najdete tmely a lepidla holandské značky SIMSON. Na klíč dodáváme veškeré stavební práce, zateplení budov novostaveb i rekonstruovaných domů.
INVESTOM, s.r.o., Fryštácká 653,
763 14 Zlín
e-mail: investom @ investom.cz
telefon: 737 259 860
Copyright © Jerry 2007-2014